Wybierając naszą Agencję uczynili nam Państwo zaszczyt, dlatego też swoją pracę staramy się Państwu odwdzięczyć najlepiej jak potrafimy, dbając o to, abyście w tak wyjątkowym dniu nie zastanawiali się nad wiarygodnością i rzetelnością wybranej przez Was obsługi fotograficznej, lecz skupili się na tym, co najważniejsze.

 

     Nasza współpraca rozpoczyna się w dniu podpisania umowy. Od tej chwili macie Państwo 100% pewność, iż termin Waszego ślubu został zarezerwowany. W wyznaczonym przez Państwa dniu i miejscu, o wyznaczonej porze pojawiamy się , by towarzyszyć Wam już od momentu przygotowań, aż do końca oczepin. Zdjęcia plenerowe wykonujemy natomiast według życzenia- w dniu ślubu lub w innym, dogodnym dla Was terminie.

 

   Przyjmując zlecenie na wykonanie fotografii ślubnej lub narzeczeńskiej, zawsze kierujemy się zdobytym przez nas doświadczeniem, ale również wszystkimi sugestiami Pary. To dla Was zatrzymujemy chwile, to dla Was tworzymy wspomnienia. To Wy musicie być w pełni zadowoleni z efektu końcowego, dlatego też Wasze wskazówki są dla nas tak cenne.

 

       Styl naszej fotografii nie jest jednorodny, nie pracujemy według szablonów. Dla nas każda Para jest wyjątkowa, co staramy się udowodnić dobierając charakter zdjęć do klimatu miejsca i czasu, a przede wszystkim do Waszych osobowości. Zależy nam na tym, by fotografie były jak najbardziej naturalne i odzwierciedlały prawdziwych Was, dlatego podczas zdjęć plenerowych udzielamy tylko wskazówek i podpowiedzi, starając się o to, aby plener był dla Was dobrą zabawą. W trakcie wesela staramy się nie krępować gości swoją obecnością, utrwalając jednocześnie urok i charakter całej zabawy tak, by po latach, gdy spojrzycie na zdjęcie, w Waszych uszach rozbrzmiewała jeszcze muzyka z tamtego wspaniałego wieczoru.

 

     Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą (również podczas niezobowiązującego spotkania w naszym studiu) oraz do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.