Telefon
666 367 021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

SNAPshot for Business - Fotografia portretowa, korporacyjna i reklamowa

Agencja Fotograficzna SNAPshot to firma z wieloletnim doświadczeniem. Założona w 2007 roku w Bydgoszczy, z powodzeniem funkcjonuje nie tylko na rynku kujawsko-pomorskim, ale również ogólnopolskim i coraz częściej- zagranicznym.

W tym czasie zaufały nam różne firmy i instytucje. Jesteśmy przekonani, że powierzając nam obsługę fotograficzną imprez, spotkań biznesowych, wydarzeń sportowych czy wykonanie fotografii reklamowych, nasi Klienci kierowali się przekonaniem, iż całą swoją pracę wykonujemy z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Nasz zespół oferuje Państwu fotograficzne rozwiązania, które zadbają o wizerunek Wasz, Waszej firmy oraz jej pracowników.

Podczas powierzonych nam realizacji kierujemy się Państwa wytycznymi, dbając jednocześnie o to, aby efekt końcowy tworzył spójną całość.

Portrety biznesowe, fotografia wnętrz firmy, udokumentowanie procesu produkcyjnego, czy jubileuszu lub spotkania integracyjnego - to wszystko może pomóc stworzyć Państwu profesjonalny wizerunek w sieci i nie tylko. Jego kreację warto powierzyć specjalistom.

Zapraszamy!

ZAKRES USŁUG:

- sesje portretowe i wizerunkowe,
- obsługa fotograficzna spotkań biznesowych, bankietów , eventów,
- fotografia reklamowa,
- reportaże fotograficzne z wydarzeń sportowych


LOKALIZACJA

Siedziba naszej firmy znajduje się w naszym pełni wyposażonym studio fotograficznym przy ulicy Gawroniej 6 na Osowej Górze w Bydgoszczy (wejście od ulicy Ojca Maksymiliana Kolbe 20).

W swojej pracy kierujemy się jakością dlatego pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym jak i do postprodukcji.

 

Jesteśmy mobilni- w razie potrzeby docieramy wszędzie.

Kontakt

Telefon

666 367 021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz