Telefon
666 367 021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

SNAPshot for Business

Agencja Fotograficzna SNAPshot to firma z wieloletnim doświadczeniem. Założona w 2007 roku w Bydgoszczy, z powodzeniem funkcjonuje nie tylko na rynku kujawsko-pomorskim, ale również ogólnopolskim i coraz częściej- zagranicznym.

Nasz zespół oferuje Państwu fotograficzne rozwiązania, które zadbają o wizerunek Wasz, Waszej firmy oraz jej pracowników.

Podczas powierzonych nam realizacji kierujemy się Państwa wytycznymi, dbając jednocześnie o to, aby efekt końcowy tworzył spójną całość.

Portrety biznesowe, fotografia wnętrz firmy, udokumentowanie procesu produkcyjnego, czy jubileuszu lub spotkania integracyjnego - to wszystko może pomóc stworzyć Państwu profesjonalny wizerunek w sieci i nie tylko. Jego kreację warto powierzyć specjalistom.

Zapraszamy!

 

Nasze usługi:

   - wykonywanie sesji portretowych i wizerunkowych,
   - obsługa fotograficzna spotkań biznesowych, bankietów itp.
   - fotografia reklamowa, fotografia produktu,
   - obsługa fotograficzna wydarzeń sportowych,
   - obsługa fotograficzna eventów (koncerty, festyny, pikniki itp.)
 

Gdzie nas znaleźć:

Siedziba naszej firmy i studio fotograficzne znajduje się przy ulicy Gawroniej 6 na Osowej Górze w Bydgoszczy (wejście od ulicy Ojca Maksymiliana Kolbe 20).

Studio wyposażone jest w różnorodne tła, stół bezcieniowy oraz lampy studyjne z komfortowym w użytkowaniu bezprzewodowym systemem wyzwalania. Korzystamy również z rozmaitych softobxów – prostokątnych, typu parasolka, czy z plastrami miodu oraz octaboxów.

W swojej pracy wykorzystujemy aparaty fotograficzne i akcesoria marki Canon, a także komputery Apple (typu IMAC oraz MacBook Pro) wraz z profesjonalnym oprogramowaniem do obróbki zdjęć.

 

Packshoty

Kupujemy oczami.

Jeśli dobrze zaprezentujesz swój produkt, sprzeda się on lepiej.

Zlecając nam wykonanie zdjęć packshotowych, otrzymujesz gwarancję pozyskania fotografii najwyższej jakości oraz 100% satysfakcji ze sposobu zaprezentowania Twojego produktu.

Bo dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego Klienta!

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Kontakt

Telefon

666 367 021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz