Telefon
666 367 021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

Eventy - reportaże z wydarzeń - fotograf Bydgoszcz

Jeśli Twoja firma organizuje interesujący event, a Ty chcesz zapewnić sobie i uczestnikom wyjątkową pamiątkę, to fotoreportaż w naszym wykonaniu jest strzałem w dziesiątkę. Uwiecznimy profesjonalizm Twojej firmy, dynamikę wydarzeń oraz zadowolenie gości! Na naszych fotografiach eventowych dokumentujemy konferencje, targi, bankiety, szkolenia, imprezy integracyjne, koncerty, pokazy, a także robimy reportaże zagraniczne, wszystko po to, aby zilustrować ich niesamowity przebieg.

 
Portrety/wizerunek/biznes

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa , czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem  zdjęć biznesowych jest podkreślenie osobowości i charyzmy portretowanej osoby.  Jeśli chcemy zyskać zaufanie swoich klientów, nie możemy pozostawać anonimowi.

 

Przebieg biznesowej sesji fotograficznej

Każdą sesje zaczynamy od profesjonalnego make-upu, nasza wizażystka jest także stylistką więc z chęcią pomoże w doborze stroju.

Wiele osób nie lubi się fotografować i podchodzi do zdjęć z dużym dystansem, a podczas sesji fotograficznej czuje si niekomfortowo. Potrafimy to przezwyciężyć i sprawić że model podczas sesji poczuje się pewnie, naturalnie i swobodnie. Jest to warunek konieczny, aby powstał dobry wizerunek.

Galeria

Kontakt

Telefon

666 367 021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz