Telefon
666-367-021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl
Bar

Codzienność z życia studia fotograficznego

lip 14, 2019

Makijaż do sesji z makijażystką


Czy makijaż do sesji portretowej jest bardzo potrzebny?

W każdym zapytaniu o sesji portretowej pojawia się zawsze jedno pytanie. Czy potrzebny jest makijaż do sesji zdjęciowej?

Prawda jest taka, że potrzebny nie jest, jest obowiązkowy;) Dlaczego makijaż jest taki ważny? Bo odpowiednie dobranie kolorów do twarzy, odpowiedni podkład i podkreślenie cech twarzy daje efekt zmiany i profesjonalizmu, którego się oczekuje o sesji zdjęciowej.

W naszym studio fotograficznym taką funkcję pełni Justyna Orłowska, która jest makijażystką oraz stylistką. Jak oglądacie nasze zdjęcia to właśnie jej efekty pracy na nich widać;)

 


zapraszamy na www.jedwabistazmiana.pl a sama Justyna mówi o sobie tak:

 


„ Jestem wizażystką i stylistką. Swoje inspiracje czerpie nieustannie ze świata mody i obserwuję  jak zmieniają się ludzie po nowym spojrzeniu na siebie.

 


Jednak doświadczenie nauczyło mnie, że najważniejszy jest człowiek, dlatego jestem w pełni wyszkolona, aby w odpowiedni sposób dobrać kolor, fason, styl do danej osoby, do jego charakteru, wykonywanego zawodu.

 


Oddajcie się w moje ręce a obiecuję Wam, że zobaczycie siebie w zupełnie nowym wydaniu. Będziecie wyglądać olśniewająco nie tylko na sesji fotograficznej, ale także dowiecie się jak zachwycać każdego dnia „

 


“ Styl jest sposobem, aby powiedzieć kim się jest nie wydając ani jednego słowa ” - Rachel Zoe

_MID9998.jpg

Kontakt

Telefon

666-367-021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz