Telefon
666 367 021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

Portrety - zdjęcia portretowe i wizerunkowe

Fotografia biznesowa

  

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, której celem jest podkreślenie osobowości i charyzmy portretowanej osoby.  Profesjonalnie wykonane zdjęcie biznesowe pozwoli na zyskanie zaufania nowych Klientów.

 

Przebieg biznesowej sesji fotograficznej

 

Każdą sesje zaczynamy od profesjonalnego make-upu, nasza wizażystka jest także stylistką więc pomoże w doborze stroju.

Podczas sesji gwarantujemy serdeczną atmosferę, która zmniejsza poczucie dyskomfortu. Sprawiamy, że model czuje się pewnie, naturalnie i swobodnie, co jest konieczne dla powstania dobrego wizerunku.

 

Zdjęcia wizerunkowe

 

Zdjęcia wizerunkowe często wykorzystywane są na portalach społecznościowych, takich jak Linkedin, Facebook. Zdjęcia wizerunkowe nie mają jednak sztywno ustalonej konwencji, decydują się na nie ci, którzy po prostu potrzebują dobrych zdjęć. Sesje wizerunkowe cieszą się dużym powodzeniem w firmach z działami kreatywnymi, a także wśród klientów indywidualnych.

 

Fotografia korporacyjna

 

Portrety pracowników i ich cechy osobowościowe powinny wspierać wizerunek organizacji. Pracownicy firmy, czy członkowie zarządu powinni zostać sportretowani w sposób podkreślający ich osobowość i charakter, ale jednocześnie na tyle jednorodnie od strony formalnej by podkreślić ich przynależność i identyfikacje z zespołem i firmą.

 

Galeria

Kontakt

Telefon

666 367 021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz