Telefon
666 367 021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

Portrety

Zdjęcia wizerunkowe często wykorzystywane są na portalach społecznościowych, takich jak Linkedin, Facebook. Zdjęcia wizerunkowe nie mają jednak sztywno ustalonej konwencji, decydują się na nie ci, którzy po prostu potrzebują dobrych zdjęć. Sesje wizerunkowe cieszą się dużym powodzeniem w firmach z działami kreatywnymi, a także wśród klientów indywidualnych.


Korporacja

Portrety pracowników i ich cechy osobowościowe powinny wspierać wizerunek organizacji. Pracownicy firmy, czy członkowie zarządu powinni zostać sportretowani w sposób podkreślający ich osobowość i charakter, ale jednocześnie na tyle jednorodnie od strony formalnej by podkreślić ich przynależność i identyfikacje z zespołem i firmą.

Dobry wizerunek – co to znaczy?

Najistotniejszym elementem takiego zdjęcia jest wyraz twarzy modela i postawa. Nieszczery  uśmiech czy zdradzający niepewność gest,  zniweczy zamierzony efekt wizerunkowy.

Wiele osób nie lubi się fotografować i podchodzi do zdjęć z dystansem a podczas sesji fotograficznej nie czuję się komfortowo. Duże znaczenie ma dobra atmosfera na planie i fakt, że portretowany może samodzielnie wybrać najlepsze swoje zdjęcia, które drobiazgowo przygotujemy do publikacji w procesie postprodukcji.

Galeria

Kontakt

Telefon

666 367 021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz