Telefon
666 367 021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

Ślub z nami - fotografia ślubna Bydgoszcz

Jak pracujemy?

 

W tak pięknym dniu zadbamy o to, aby uwiecznić te (Wasze) wyjątkowe chwile. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie naszego zespołu gwarantuje Wam skupienie na tym, co najważniejsze.

 

Nasza współpraca rozpoczyna się w dniu podpisania umowy. Od tej chwili macie 100% pewność, iż termin Waszego ślubu został zarezerwowany. W wyznaczonym przez Was dniu i miejscu, o wyznaczonej porze pojawiamy się , by towarzyszyć Wam już od momentu przygotowań, aż do końca oczepin. Zdjęcia plenerowe wykonujemy zgodnie z ustaleniami- w dniu ślubu lub w innym, dogodnym dla Was terminie.

 

Przyjmując zlecenie na wykonanie fotografii ślubnej lub narzeczeńskiej, zawsze kierujemy się nie tylko zdobytym doświadczeniem, ale również Waszymi sugestiami.

Styl naszej fotografii nie jest jednorodny, nie pracujemy według szablonów. Dla nas każda Para jest wyjątkowa, co staramy się udowodnić dobierając charakter zdjęć do klimatu miejsca i czasu, a przede wszystkim do Waszych sugestii. Zależy nam na tym, by fotografie były jak najbardziej naturalne i odzwierciedlały prawdziwych Was, dlatego podczas zdjęć plenerowych udzielamy tylko wskazówek i podpowiedzi, starając się o to, aby plener był dla Was dobrą zabawą. W trakcie wesela staramy się nie krępować gości swoją obecnością, utrwalając jednocześnie urok i charakter całej zabawy tak, by po latach, gdy spojrzycie na zdjęcie, w Waszych uszach rozbrzmiewała jeszcze muzyka z tamtego wspaniałego wieczoru.

  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W celu proponujemy nieobowiązujące spotkanie.

W studiu oraz odwiedzenie naszego profilu na Facebooku i Instagramie.

Galeria

Kontakt

Telefon

666 367 021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz