Telefon
666 367 021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

czcionka

Triangle Triangle Img border

SNAPshot for Business

Logotyp SNAPshot dla Biznesu

Nasza Agencja Fotograficzna działa w Bydgoszczy oraz na rynku kujawsko-pomorskim od 10 lat.

W tym czasie zaufały nam różne firmy i instytucje. Mamy nadzieję, że powierzając nam obsługę fotograficzną imprez spotkań„ biznesowych, wydarzeń sportowych czy wykonanie fotografii reklamowych, nasi Klienci kierowali się przekonaniem, iż całą swoją pracę wykonujemy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Wszystkim byłym i przyszłym Klientom za to zaufanie serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej
img3.jpg packshot.jpg fot-rekl.jpg Eventy_0033.jpg Zdjecia wnetrz_0046.jpg
Portrety

Portrety

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa , czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem  zdjęć biznesowych jest podkreślenie osobowości i charyzmy portretowanej osoby.  Jeśli chcemy zyskać zaufanie swoich klientów, nie możemy pozostawać anonimowi.

Left angle Right angle
Packshoty

Packshoty

Produkt, który wzbudza pożądanie zawsze sprzedaje się bardzo dobrze. I taki efekt wywołują nasze zdjęcia packshotowe. Takie zdjęcia są naszą specjalnością. Powierzając nam swoje produkty gwarantujemy uzyskanie zdjęć najwyższej jakości.

Left angle Right angle
Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Zdjęcia tego typu ukazują najbardziej istotne cechy fotografowanego produktu, wydobywając przy tym pełną jego głębie. Z uwagi na kontekst marketingowy często wykonywane są w aranżowanych scenografiach z wykorzystaniem oświetlenia podkreślającego poszczególne elementy przedmiotu.

Left angle Right angle
Eventy

Eventy

Jeśli Twoja firma organizuje interesujący event, a Ty chcesz zapewnić sobie i uczestnikom wyjątkową pamiątkę, to fotoreportaż w naszym wykonaniu jest strzałem w dziesiątkę. Uwiecznimy profesjonalizm Twojej firmy, dynamikę wydarzeń oraz zadowolenie gości!

Left angle Right angle
Wnętrza

Fotografia wnętrz

Najważniejszą cechą tego typu fotografii jest ukazanie kompozycji wnętrza z jak najlepszej strony, aby fotografia wnętrza spełniała najwyższe standardy należy ją odpowiednio naświetlić, przygotować a także dobrać kompozycje.

Left angle Right angle

Porfolio


Portrety
Fotografia wnętrz
Packshoty
Fotografia reklamowa
Eventy

Nasi partnerzy

Logotyp SNAPshot na Śluby

SNAPshot for Wedding

Ślub
Pierścionek

Ślub z nami

Zobacz więcej
Fotografia

Nasza Agencja Fotograficzna działa w Bydgoszczy oraz na rynku kujawsko-pomorskim już od 10 lat.

W tym czasie zaufało nam kilkaset Młodych Par, rodzin, firm i instytucji. Mamy nadzieję, że powierzając nam obsługę fotograficzną imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, wydarzeń sportowych czy wykonanie fotografii produktu, nasi Klienci kierowali się przekonaniem, iż całą swoją pracę wykonujemy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Wszystkim byłym i przyszłym Klientom za to zaufanie serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej
Ślub
Ludzie

Sesje zagraniczne

Zobacz więcej

Porfolio


Albumy ślubne
Kościół
Plener
Przygotowania
Sesje zagraniczne
SnapBudka

SNAPbudka

Fotobudka na wesele to rozwiązanie dla osób szukających świetnej atrakcji i chcących zapewnić gościom wyśmienitą zabawę. Po skończonym przyjęciu Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia na płycie oraz dostęp do prywatnej galerii internetowej.Fotobudka na event czy studniówkę zapewni uczestnikom wiele radości, śmiechu i zabawy! Dzięki niej wykonacie serię nietuzinkowych ujęć. Fotobudka uwieczni wesołe chwile, rozkręci firmowe przyjęcie, a przede wszystkim sprawi, że po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka!

Czytaj więcej

Kontakt

Telefon

666 367 021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz

Formularz kontaktowy