Telefon
666-367-021
E-mail
studio@agencjasnapshot.pl

Agencja Fotograficzna SNAPshot to firma z wieloletnim doświadczeniem. Założona w 2007 roku w Bydgoszczy, z powodzeniem funkcjonuje nie tylko na rynku kujawsko-pomorskim, ale również ogólnopolskim i coraz częściej- zagranicznym.

W tym czasie zaufały nam różne firmy i instytucje. Jesteśmy przekonani, że powierzając nam obsługę fotograficzną imprez, spotkań biznesowych, wydarzeń sportowych czy wykonanie fotografii reklamowych, nasi Klienci kierowali się przekonaniem, iż całą swoją pracę wykonujemy z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Nasz zespół oferuje Państwu fotograficzne rozwiązania, które zadbają o wizerunek Wasz, Waszej firmy oraz jej pracowników.

Podczas powierzonych nam realizacji kierujemy się Państwa wytycznymi, dbając jednocześnie o to, aby efekt końcowy tworzył spójną całość.

Portrety biznesowe, fotografia wnętrz firmy, udokumentowanie procesu produkcyjnego, czy jubileuszu lub spotkania integracyjnego - to wszystko może pomóc stworzyć Państwu profesjonalny wizerunek w sieci i nie tylko. Jego kreację warto powierzyć specjalistom.

Zapraszamy!

ZAKRES USŁUG:

- sesje portretowe i wizerunkowe,
- obsługa fotograficzna spotkań biznesowych, bankietów , eventów,
- fotografia reklamowa,
- reportaże fotograficzne z wydarzeń sportowych


LOKALIZACJA

Siedziba naszej firmy znajduje się w naszym pełni wyposażonym studio fotograficznym przy ulicy Gawroniej 6 na Osowej Górze w Bydgoszczy (wejście od ulicy Ojca Maksymiliana Kolbe 20).

W swojej pracy kierujemy się jakością dlatego pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym jak i do postprodukcji.

 

Jesteśmy mobilni- w razie potrzeby docieramy wszędzie.

Piotr Kaczmarek

Fotograf

Fotografia portretowa od zawsze towarzyszyła mi w życiu. Od momentu kiedy zacząłem się interesować fotografią zawsze najważaniejszy był dla  mnie człowiek. Dlatego też od 2007 roku fotografuję główne portrety. Stylizacja, makijaż, fryzura, apara i to połączenie z drugą osobą, która wie, że w tym czasie wygląda najlepiej w swoim życiu jest wspaniałe. Każdy zasługuje na portret, z którego będzie dumny na całe życie.

Piotr Kaczmarek

Justyna Orłowska

Wizażystka i stylistka

Jestem wizażystką i stylistką. Swoje inspiracje czerpie nieustannie ze świata mody i obserwuję zmiany jak zmieniają się ludzie po nowym spojrzeniu na siebie. Jednak doświadczenie nauczyło mnie, że najważniejszy jest człowiek, dlatego jestem w pełni wyszkolona, aby w odpowiedni sposób dobrać kolor, fason, styl do danej osoby, do jego charakteru, wykonywanego zawodu. Oddajcie się w moje ręce a obiecuję Wam, że zobaczycie siebie w zupełnie nowym wydaniu. Będziecie wyglądać olśniewająco nie tylko na sesji fotograficznej, ale także dowiecie się jak zachwycać każdego dnia.

"Styl jest sposobem, aby powiedzieć kim się jest nie wydając ani jednego słowa" Rachel Zoe

Justyna Orłowska

Obudź w sobie piękno

Kiedyś zastanawialiśmy się w jaki sposób możemy spowodować, aby ludzie widzieli siebie w dużo lepszym świetle niż każdego dnia. Codziennie jesteśmy zajęci i nie mamy tyle czasu aby w pełni o siebie zadbać.

A co jeśli pewnego pięknego dnia to się zdarzy i znajdziemy ten czas?
Jak do tego dojdzie to zapraszamy do naszego studia, dlaczego?

Będzie to najpiękniejszy dzień jaki możesz sobie sprezentować. Od momentu przekroczenia progu naszego studia fotograficznego, zajmiemy się Tobą. Najpierw będzie ciepła i aromatyczna kawa, następnie Justyna Orłowska nasza wizażystka zajmie się Tobą, przygotuje piękny makijaż, dobierze kolory, zajmie się włosami oraz dobierze najlepsze ubrania do Twojej sylwetki.

Tak przygotowana z pewnością poczujesz się pięknie i pewnie przed aparatem.

Teraz następuje sesja fotograficzna, tutaj Piotr Kaczmarek nasz fotograf, wykona dla Ciebie serie portretów, zajmie się stworzeniem klimatu sesji, abyś w tak niecodziennej sytuacji nie czuła się zestresowana.

Sesja odbywa się przez około 2 godziny, w tym czasie powstaje dużo pięknych portretów, przy różnych strojach, różnym typie oświetlenia.

Pewnie martwisz się, że nie umiesz pozować?

O to też nie musisz się martwić bo my wszystko zrobimy za Ciebie, dostaniesz pełno wskazówek co robić, jak robić tak byś wyglądała przepięknie.

W dniu sesji zaplanuj wyjście z mężem, koleżankami czy rodziną bo z pewnością będziesz wyglądać olśniewająco.

A może nie chcesz na sesji być sama? Z miła chęcią sfotografujemy Ciebie z dziećmi, rodziną a może z najlepszym przyjacielem lub przyjaciółką? Przyprowadź ze sobą bliską Ci osobę, a z pewnością zrobimy coś specjalnego dla Was;)

Po całej sesji zostaje już tylko przyjść i zobaczyć siebie w zupełnie nowej odsłonie, pełną szczęścia i radości, a przede wszystkim poczuciem, że jest się pięknym każdego dnia a to wszystko na prezentowanych fotografiach w naszym studio.

 
Zapraszamy do nas:)

Cennik

500 zł

Indywidualna sesja zdjęciowa

To doświadczenie zawiera spersonalizowaną sesję zdjęciową oraz konsultację odnośnie garderoby. Makijaż oraz fryzurę zapewnione przez profesjonalistę. Sesja zawiera trzy zmiany stroju podczas zdjęć. Każdy z portretów jest osobno retuszowany autorską obróbką.

Zrób sobie tego dnia kobiecy wypad na miasto, ponieważ będziesz wyglądać zjawiskowo.

W cenie znajdują się 3 zdjęcia indywidualne. Pozostałe produkty są przedawane oddzielnie.

Folio box

5 zdjęć - 800 zł
10 zdjęć - 1200 zł
15 zdjęć oraz film z sesji - 1700 zł
20 zdjęć oraz film z sesji - 2200 zł

Do każdego zestawu zdjęć jest dołączone indywidualne opakowanie oraz fotografie są opakowane w piękne passepartout. Sami wybieracie zdjęcia, które chcecie wziąć ze sobą podczas ich prezentacji. Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Proponujemy nasz Voucher na sesję zdjęciową.

Zaoferuj komuś bliskiemu piękne doznania i odkrywanie piękna w sobie.

Kontakt

Telefon

666-367-021

E-mail

studio@agencjasnapshot.pl

Lokalizacja

ul. Gawronia 6
(wejście od ul. Ojca Maksymiliana Kolbe 20)
85-430 Bydgoszcz